תצוגת כרטיסים

כותרות אחרונות

עדכון אחרון: 36 minutes ago
כותרת זמן  
"ריטמן הוא רק תירוץ למתיחות בין ארדן לאלשיך"
בסביבת המפכ"ל רומזים שהמחלוקת סביב שירותו של הניצב שנחשד בהטרדה מינית מהווה סיבה למריבה כשעל הפרק סוגיית הארכת כהונת אלשיך. ח"כ סויד לארדן: "אי-הארכת כהונתו תעלה חשש שהדבר נעשה בשל חקירות נתניהו"
22/04 22:45 לכתבה
נתניהו עונה לזריף: "איראן שולחת מל"טים נגד ישראל"
שר החוץ האיראני טען בריאיון בארה"ב כי ישראל מפרה את החוק הבינלאומי בגיחות שהיא מבצעת, לפי פרסומים זרים, בסוריה. ראש הממשלה נתניהו תקף בחזרה: "יש פער עצום בין מילותיו המתונות למעשי משמרות המהפכה, שהצהירו שברצונם להשמיד את ישראל"
22/04 19:35 לכתבה
יעקפו את בג"ץ? הפלונטר של פסקת ההתגברות
בנט ושקד מקדמים את ההצעה שלפיה 61 ח"כים יספיקו כדי לחוקק מחדש חוק שפסל העליון. אבל כחלון מתנגד, וכמוהו גם מנדלבליט והנשיאה חיות, שדורשים 75-70 ח"כים לפחות. את ההכרעה אמור לקבל נתניהו, ששמע מאהרן ברק שמדובר ב"כמוסת רעל". הסיכוי שהיוזמה תעבור - קלוש
22/04 18:50 לכתבה
מסר איראני לישראל: "אנחנו לא בדרך למלחמה אזורית"
בריאיון המלא שפורסם ב-CBS אמר שר החוץ האיראני מוחמד זריף כי ישראל ממשיכה להפר את החוק הבינלאומי בגיחותיה בסוריה תחת "מסכי עשן" שמספקת ארה"ב. עם זאת, הבהיר כי מדינתו לא חפצה במלחמה. בריאיון שלח מסר גם לטראמפ: "רוצים לראות יותר כבוד מצד הממשל האמריקני"
22/04 16:10 לכתבה
במלזיה פנו לציבור: ראיתם מי חיסל את המהנדס?
במסיבת עיתונאים שערכה המשטרה בקואלה לומפור, יממה לאחר ההתנקשות במהנדס חמאס פאדי אל-בטש, חיסול שמיוחס למוסד, הודו המלזים: "איש לא נעצר, הנשק לא נמצא. אנחנו צריכים קצה חוט וסיוע מהציבור"
22/04 13:45 לכתבה
כץ מאיים על הנייה: פיגועים בחו"ל? נפגע בבכירי חמאס
שר המודיעין הזהיר באולפן ynet את בכירי חמאס מביצוע פיגועים נגד מטרות ישראליות בחו"ל, בעקבות חיסול המהנדס שבחמאס מייחסים לישראל: "ממליץ להנייה וחבריו לחשוב אלף פעמים לפני כן. פעילות כזו תחזיר אותנו למדיניות הסיכולים". הג'יהאד האיסלאמי מאיים: "דמו לא נשפך לשווא"
22/04 10:55 לכתבה
משפחת המהנדס שחוסל: "אפשרו לקבור אותו בעזה"
בקואלה לומפור מדווחים כי קרוביו של פאדי אל-בטש, המהנדס הפלסטיני שחוסל על ידי אלמונים, דורשים לאפשר את קבורתו במקום הולדתו ג'באליה: "אביו הביע תקווה שזה יקרה". בני משפחתו של סגן הדר גולדין ז"ל מתנגדים נחרצות למהלך, "כל עוד ארגון חמאס ממשיך להחזיק בחיילי צה"ל"
22/04 08:05 לכתבה
הגיוס החשאי באקדמיה: ציר מלזיה-טורקיה-חמאס
חיסולו של המהנדס פאדי אל-בטש בקואלה לומפור - שחמאס ייחס למוסד - הוא עוד ניסיון לפגוע בחממה שמעניקה המדינה האסייתית לארגון הטרור העזתי. כתבי אישום קודמים חושפים כיצד סטודנטים מגויסים במלזיה, עוברים הכשרה בטורקיה ונשלחים ליו"ש כתשתיות רדומות להקמת חוליות טרור
21/04 23:35 לכתבה
מנהיג חמאס: "המערכה מול ישראל עברה לחו"ל"
איסמעיל הנייה ביקר באוהל האבלים שהוקם בבית המהנדס שחוסל במלזיה. הוא טען כי המוסד אחראי לחיסול ואיים: "לישראל חשבון פתוח עם הפלסטינים, היא העבירה את המערכה לחו"ל". לדבריו, משלחת חמאס יצאה למלזיה לחקירת נסיבות ההתנקשות
21/04 21:25 לכתבה
אב המהנדס ל-ynet: המוסד חיסל, לבני אין קשר לחמאס
האם פאדי אל-בטש שחוסל במלזיה היה קשור לחמאס? גורם פלסטיני טוען כי המהנדס השתייך לזרוע הצבאית ולדבריו, "חשיבותו לא הייתה פחותה מזו של בכיר הארגון שחוסל בתוניסיה". אביו של המהנדס מכחיש, אך טוען כי "למוסד היה אינטרס לחסלו עקב הצלחתו האקדמית"
21/04 19:15 לכתבה
הקרב על ריטמן: מתיחות שיא בין ארדן למפכ"ל
השר לביטחון פנים מסרב למנות את מפקד להב 433 לשעבר לכל תפקיד ניצב. במשטרה מבקרים את התנהלות השר וטוענים כי לאחר החלטת בג"ץ בפרשת ההטרדה המינית ראוי למצוא לריטמן תפקיד אחר. סנגורו של ריטמן: "מצפים שיימצא לו תפקיד שראוי לכישוריו"
21/04 17:15 לכתבה
משדרים על מל"טים: זהו מהנדס חמאס שחוסל
10 יריות במלזיה של שני מתנקשים מאופנוע BMW שמו קץ לחייו של פאדי אל-בטש, ואביו מאשים את ישראל: "המוסד אחראי". על פי קורות חייו, עסק בתחומים שיכולים להיות קשורים להתקנת משדרים על מל"טים. "הבעיה - המצור", אמר בעבר. מלזיה: בודקים אם "סוכנים זרים" מעורבים בחיסול
21/04 16:05 לכתבה
עדיין מוקדם להתלהב מההחלטה של צפון קוריאה
קים ג'ונג און פרסם הודעה דרמטית על השהיית הניסויים הגרעיניים ושיגורי הטילים הבליסטיים הבין-יבשתיים, אך התגובות הנלהבות בזירה הבינלאומית מוקדמות. הסנקציות החמורות מאי פעם, שיתוף הפעולה בין סין לארה"ב, הלחצים מבית והיכולת לפתח נשק גרעיני בשקט (רון בן ישי)
21/04 15:20 לכתבה
האיחוד האירופי: "לחקור את הרג הנער בהפגנה"
על רקע התיעוד הקשה לצפייה של הירי בנער בן ה-15 ב"צעדת השיבה" בגבול הרצועה, קרא האיחוד האירופי ל"חקירה מלאה כדי להבין מה קרה ומדוע". ליברמן: "חמאס הם האחראים היחידים"
21/04 13:45 לכתבה
חמאס: המהנדס שחוסל במלזיה - אחד מאנשינו
ארגון הטרור הודיע כי מהנדס החשמל פאדי אל-בטש "הוא אחד מאנשינו". לאחר הדיווחים על חיסולו, האשים בכיר בג'יהאד האיסלאמי את המוסד הישראלי וקרא לרשויות במלזיה "לערוך חקירה דחופה לפני שהאחראים יימלטו מהמדינה"
21/04 11:00 לכתבה
מהנדס מעזה חוסל במלזיה: הג'יהאד מאשים את המוסד
כלי תקשורת במדינה המוסלמית מדווחים כי אלמונים רכובים על אופנוע ירו במהנדס פאדי אל-בטש בבירה קואלה לומפור, בעת שהיה בדרכו למסגד סמוך לביתו. הג'יהאד האיסלאמי: "המוסד אשם, לחקור בדחיפות לפני שהאחראים יימלטו"
21/04 09:15 לכתבה
צפון קוריאה: הפסקנו את הניסויים הגרעיניים
סוכנות הידיעות הרשמית של צפון קוריאה הודיעה כי המדינה תפסיק את הניסויים הגרעיניים ואת הניסויים בטילים בליסטיים בין-יבשתיים. בנוסף, ייסגר אתר ניסויים גרעיניים בצפון. טראמפ מיהר לברך: "מדובר בחדשות טובות מאוד לעולם"
21/04 02:15 לכתבה
שליח האו"ם תקף: "ישראל יורה בילדים, זה שערורייתי"
ניקולאי מלאדנוב, שליח הארגון למזרח התיכון, תקף בחריפות את ישראל על מות המפגינים בעימותים בעזה - בהם נער בן 15: "איך זה תורם לשלום? זה לא! זה רק מתדלק את הזעם וגורם להרג נוסף; יש לחקור את התקרית הטראגית הזו"
20/04 21:35 לכתבה
טרגדיה בצימר: פעוט בן שנתיים טבע למוות בבריכה
פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לזירת האירוע, ביישוב שדה צבי במועצה האזורית מרחבים, ביצעו בפעוט פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבו אנוש - אך שם נקבע מותו
20/04 20:40 לכתבה
4 הרוגים וכ-3,000 מפגינים בגדר; הנהגת חמאס הגיעה
ארבעה פלסטינים, אחד מהם בן 15, נהרגו בעימותים במסגרת "צעדת השיבה". צה"ל פרסם תיעוד של עפיפון שעליו צלב קרס - והזהיר: "אל תתקרבו לגדר". ליברמן: "פחות מפגינים, יותר טרור". מנהיגי חמאס הגיעו למקום כדי לשלהב את המפגינים
20/04 19:25 לכתבה
3 הרוגים וכ-3,000 מפגינים בגדר; הנהגת חמאס הגיעה
שלושה פלסטינים, שניים מהם בני כ-25, נהרגו בעימותים במסגרת "צעדת השיבה". צה"ל פרסם תיעוד של עפיפון שעליו צלב קרס - והזהיר: "אל תתקרבו לגדר". ליברמן: "פחות מפגינים, יותר טרור". מנהיגי חמאס הגיעו למקום כדי לשלהב את המפגינים. שידור ישיר
20/04 19:10 לכתבה
עוד יום שישי של עימותים: 3,000 מפגינים, שני הרוגים
סוף שבוע רביעי של "צעדת השיבה" בגבול עזה: פלסטיני בן 25 נורה למוות ממזרח לג'בליה וצעיר בן 24 נהרג בצפון רצועת עזה בהפגנות שבהן משתתפים מאות פלסטינים. הבוקר הטיל צה"ל כרוזי אזהרה: "חמאס מנצל אתכם, אל תתקרבו לגדר"
20/04 17:50 לכתבה
ליברמן לאיראן: "אל תנסו אותנו, מוכנות ללא תקדים"
שר הביטחון התייחס בביקור בעוטף עזה לאיומים מצד איראן: "לא זכורה כזאת מוכנות וכזאת נכונות. גם בצבא וגם בקרב עם ישראל". סגן מפקד משמרות המהפכה איים על ישראל בדרשת יום השישי בטהרן: "המקום היחיד שאתם יכולים לברוח אליו הוא הים"
20/04 15:35 לכתבה
איראן מסלימה את הטון: "תוכלו לברוח רק לים"
חילופי המהלומות המילוליות בין איראן לישראל עלו מדרגה. סגן מפקד משמרות המהפכה אמר בדרשת יום השישי בטהרן: "אל תסמכו על הבסיסים האוויריים. הם ייצאו מהר מפעולה". קודם לכן שיגר נתניהו מסר לאיראן: "לא נירתע מהמחיר. צה"ל נכון למשימה"
20/04 13:25 לכתבה
איראן מסלימה את הטון: "הטילים מוכנים לשיגור"
חילופי המהלומות המילוליות בין איראן לישראל עלו מדרגה. סגן מפקד משמרות המהפכה אמר בדרשת יום השישי בטהרן: "מוכנים לפגוע באינטרסים החיוניים של האויבים". קודם לכן שיגר נתניהו מסר לאיראן: "לא נירתע מהמחיר. צה"ל נכון למשימה"
20/04 13:20 לכתבה
נתניהו לאיראן: "צה"ל מוכן, לא נירתע מהמחיר"
בישיבה מיוחדת לרגל חגיגות ה-70 להקמת המדינה בבית העצמאות בתל אביב החריף ראש הממשלה את המסר לאיראן בעקבות האיום בתגובה לתקיפה בסוריה המיוחסת לישראל: "לא נירתע מהמחיר ונגבה את המחיר ממבקשי נפשנו. צה"ל נכון למשימה והעם יעמוד"
20/04 11:55 לכתבה
הקליטה את הרצח שלה בטלפון הנייד: "הורג אותך"
מרטינס חורחה מריו נאשם ברצח אליזבת קרדונה סמוך לעסק שניהלו בדרום תל אביב. הוא ביקש ממנה להגיע, ולקראת בואה ניתק את מצלמות האבטחה. קרדונה הקליטה בטלפון הנייד את התקיפה, שבסופה נרצחה, ונשמעה זועקת לעזרה. מריו התעלם ודקר אותה שמונה פעמים
20/04 10:40 לכתבה
רוסיה: טראמפ הזמין את פוטין לבית הלבן
שר החוץ הרוסי סרגיי לברוב מסר שבשיחת טלפון בין שני האישים, הזמין נשיא ארה"ב את עמיתו לפגישה בבית הלבן. עוד אמר כי לאחר התקיפות האמריקניות, "אין מניעה מוסרית מהעברת טילי S-300 לידי אסד"
20/04 09:20 לכתבה
צה"ל הטיל כרוזי אזהרה בעזה: "אל תתקרבו לגדר"
בצה"ל נערכים ליום שישי נוסף של הפגנות אלימות ליד גדר הגבול ברצועת עזה והבוקר הטילו מטוסים כרוזי אזהרה מפני פגיעה בגדר: "צה"ל יפעל נגד כל ניסיון לפגוע במכשול ובמרכיביו ובכל ציוד צבאי אחר. אל תצייתו להוראות חמאס שמסכנות את חייכם"
20/04 08:10 לכתבה
מרים פרץ: "בפאזל שנוצר בישראל יש מקום לכולנו"
כלת פרס ישראל, ששכלה שניים מבניה, ריגשה רבים במהלך נאומה בטקס חלוקת פרסי ישראל. היא דיברה על אחדות בעם: "אינני מוכנה לוותר על שום חלק מהעם" והזכירה את הסופר דויד גרוסמן, ששכל את בנו: "ישנם מי שחוו אובדן וממשיכים לפעול בחברה, איש בדרכו, כדי לעשותה טובה יותר"
19/04 23:45 לכתבה
מרים פרץ: "מולדת לא בונים רק בכאב אלא גם בנתינה"
16 פורצי דרך מקבלים את פרס ישראל בטקס שנועל את אירועי יום העצמאות הממלכתיים. שר החינוך בנט קרא בנאומו לאחדות: "לימין אין מונופול על הפטריוטיות כפי שלשמאל אין מונופול על זכויות האדם"
19/04 21:10 לכתבה
שידור חי: הענקת פרס ישראל ל-13 חתנים ו-3 כלות
16 פורצי דרך מקבלים בזה אחר זה את פרס ישראל בטקס שנועל את אירועי יום העצמאות הממלכתיים. בין מקבלי הפרס: השרים לשעבר דוד לוי ונתן שרנסקי, הסופר דויד גרוסמן והפרשן הצבאי של ynet רון בן ישי. צפו בשידור החי
19/04 19:25 לכתבה
לנפנף רחוק מהבית: הישראלים חגגו בטבע
לא רק פטישים וספריי שלג: רבים ניצלו את מזג האוויר הנעים, ובילו את יום העצמאות באתרי הטבע השונים וגם בפארקים. וגם: התחזית המעודכנת לסוף השבוע
19/04 17:40 לכתבה
מהרקולס לכינרת: תיעוד הצניחה והחילוץ של השייטת
עלו על מטוס השמשון, צנחו אל הכינרת ולים התיכון - ונאספו על ידי כוחות הקומנדו הימי. תיעוד מפגני הצניחה המיוחדים בטבריה ובתל אביב, המפגן האווירובטי של חיל האוויר ומשט חיל הים - מתוך ספינת דבורה
19/04 15:30 לכתבה
מפגן אווירובטי וירי נורים בשמי ת"א: חי מהמטס
מטוסי F-15 עורכים את התרגיל שעורר בהלה, ולצדם במטס העצמאות גם F-35 חמקנים, מטוסי קרב זרים והצוות האווירובטי. אחרי מפגני הצניחה בהשתתפות הקומנדו הימי, הגיע רגע השיא של המטס. צפו בתמונות מהצניחות, מהמשט ומהמופע האווירובטי
19/04 12:35 לכתבה
מטוסי קרב ותרגיל נורים בשמי ת"א: חי מהמטס
מטוסי F-15 עורכים את התרגיל שעורר בהלה, ולצדם במטס העצמאות גם F-35 חמקנים ומטוסי קרב זרים. אחרי מפגני הצניחה בהשתתפות הקומנדו הימי, הגיע רגע השיא של המטס. צפו בתמונות מהצניחות, מהמשט ומהמופע של הצוות האווירובטי
19/04 12:20 לכתבה
שידור חי: מפגן צניחה בחוף ת"א, מטס בירושלים
מטוסי F-35 חמקנים, מטוסי קרב זרים וגם הקומנדו הימי משתתף: מטס ה-70 המיוחד יצא הבוקר לדרכו. בתל אביב, בטבריה ובחיפה צונחים ממטוס שמשון. צפו בתמונות מהצניחות, מהמשט ומהמופע של הצוות האווירובטי - ועקבו אחר המטס
19/04 11:35 לכתבה
שידור חי ממטס העצמאות: מפגן צניחה בחוף ת"א
במסגרת חגיגות ה-70 משתתפים השנה באופן חריג גם מטוסים מחילות אוויר של מדינות אחרות, ומפגני צנחנים וחיל הים. המטס יחלוף מעל 100 יישובים כל הפרטים ולוח הזמנים המלא
19/04 11:05 לכתבה
מטס הצדעה למצטיינים: שידור חי מבית הנשיא
שירה בציבור ו"ריאיון" בהשתתפות הנשיא, ראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל: מסוקי קרב שחלפו בשמי ירושלים פתחו את טקס ההוקרה ל-120 המצטיינים. ריבלין, נתניהו, ליברמן ואיזנקוט ישוחחו על עתיד, הישגיות וטכנולוגיה
19/04 09:10 לכתבה
מיוחד: לצלול אל הרגעים הגדולים בתולדות המדינה
מלחמות, אסונות, הפגנות המוניות - וגם הישגים היסטוריים וחגיגות לאומיות: צאו למסע בין האירועים הגדולים שהתרחשו כאן לאורך 70 שנה, וגלו איך ההיסטוריה הישראלית משתלבת בחיים שלכם
18/04 23:50 לכתבה
בין זיכרון לעצמאות: ישיר מטקס הדלקת המשואות
יום הזיכרון מגיע לסיומו וחגיגות יום העצמאות ה-70 עומדות בפתח: שלמה ארצי, זאב רווח ואבשלום קור ידליקו משואות, ואחרי המחלוקת עם יו"ר הכנסת - גם נתניהו יזכה לכבוד. שרית חדד, עדן בן זקן ונטע ברזילי ישירו, טירונים יושבעו ברחבת הטקס. הצטרפו לשידור החי
18/04 19:35 לכתבה
הדליקו נר, ספרו עליהם, זכרו והזכירו
"החלל שלי" – פרויקט ההנצחה השנתי של ynet, מזמין גם השנה את כולכם להדליק נר לזכר הנופלים, לספר את סיפורם, לזכור ולהזכיר את אלו שהיו ואינם עוד
17/04 17:05 לכתבה
אירועי יום הזיכרון נפתחו בטקס בי-ם: "מרכינים ראש"
בבית יד לבנים נערך הטקס המסורתי שפותח את אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. נתניהו ויו"ר הכנסת אדלשטיין הניחו זרים. ב-20:00 תישמע צפירה בת דקה. שידור חי
17/04 16:55 לכתבה
אירועי יום הזיכרון נפתחו בירושלים, ב-20:00 הצפירה
שידור ישיר: הטקס המסורתי בבית יד לבנים בירושלים בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין פותח את אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בשעה 20:00 תישמע צפירה בת דקה
17/04 16:10 לכתבה
שידור ישיר: אירועי יום הזיכרון נפתחים בירושלים
הטקס המסורתי בבית יד לבנים בירושלים בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין פותח את אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בשעה 20:00 תישמע צפירה בת דקה
17/04 16:05 לכתבה
אירועי יום הזיכרון נפתחים בירושלים, ב-20:00 הצפירה
הטקס המסורתי בבית יד לבנים בירושלים פותח את אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בשעה 20:00 תישמע צפירה בת דקה
17/04 15:30 לכתבה
המחלוקת סביב טקס זיכרון ישראלי-פלסטיני
אהרון ברנע ששכל את בנו ב-99' ישתתף בטקס הזיכרון האלטרנטיבי יחד עם פלסטינים. "יש משפחות שכולות בצד השני". מאיר סחיווסחורדר, שהוריו ושלושת אחיו, נהרגו בפיגוע בירושלים, השיב לו באולפן ynet: "יושב לצידי אדם שאומר על משפחות שהידים שהן משפחות שכולות"
17/04 14:20 לכתבה
"העימות בלתי נמנע אם האיראנים ימשיכו בדרכם"
בצל חשיפת הזרוע האווירית של איראן בסוריה, ראש המל"ל לשעבר יעקב עמידרור הסביר בריאיון לאולפן ynet כי ניסיונות הרפובליקה האיסלאמית להתבסס בסוריה חייבים להיענות בתגובה: "ישראל לא יכולה לאפשר להם לעשות זאת". נתניהו: "בעוצמה ובתקיפות נבלום את הטרור האיראני"
17/04 12:35 לכתבה
נחשף המערך האווירי האיראני בסוריה
בצה"ל מזהירים את איראן מפני פעולת נקם בשל התקיפה בבסיס הסורי, שבה נהרגו שבעה אנשי צבא איראנים. פעולת הנקם עשויה להתרחש בזמן הקרוב באמצעות כטב"מים, טילים שמגיעים לישראל ומערך הגנה אווירית. אלה הבסיסים שבהם התבססו משמרות המהפכה בסוריה
17/04 10:30 לכתבה
איום איראני מסוריה: צה"ל נערך לטילים על ישראל
המשטר האיראני כבר הודיע שינקום את התקיפה המיוחסת לצה"ל בבסיס הסורי T-4, שבה נהרגו שבעה אנשי צבא איראנים. מפקד כוח קודס קאסם סולימאני, מוביל את פעולת הנקם שעשויה להתרחש בזמן הקרוב באמצעות כטב"מים למודיעין ולתקיפה, טילים שמגיעים לישראל ומערך הגנה אווירית
17/04 10:05 לכתבה