תצוגת טבלה

כותרות אחרונות

עדכון אחרון: 51 minutes ago
Image

"ארגון ועדות ההתנגדות עומד מאחורי פיצוץ המטען"

18/02 09:25

שר הביטחון ליברמן חשף מי עומד מאחורי פיצוץ המטען בגבול עזה, שהוביל לפציעתם של ארבעה חיילים: "נחסל את מי שהוציא את הפיגוע". תחקיר צה"ל יתמקד בשאלה האם הלוחמים היו יכולים לטפל אחרת באירוע. מצב אחד החיילים השתפר וכעת אחד מוגדר קשה ושלושה בינוני (חדשות)
Image

פרשת בזק: נעצרו מקורבים לנתניהו ובכירים בחברה

18/02 07:05

המשטרה והרשות לניירות ערך הודיעו כי נפתחה חקירה חדשה בתיק 4000, שבמסגרתו כבר המליצה הרשות להעמיד לדין את הבעלים אלוביץ' ואת מנכ"ל משרד התקשורת פילבר. בין העצורים הבוקר במסגרת ההתפתחות הדרמטית: שני מקורבים לראש הממשלה ובכירים בבזק (חדשות)
Image

צה"ל תקף 18 מטרות, אזעקות שווא בעוטף עזה

18/02 04:30

אזעקות רבות נשמעו הלילה ברחבי עוטף עזה בזמן שצה"ל תקף עוד 10 מטרות טרור ברצועת עזה, נוסף ל-8 תקיפות אתמול. מדובר צה"ל נמסר שמדובר באזעקות שווא (חדשות)
Image

באמצע הלילה: צבע אדום בשדרות, אשקלון ועוטף עזה

18/02 03:20

אזעקות רבות נשמעו הלילה ברחבי עוטף עזה לאחר שצה"ל תקף אמש מטרות טרור של חמאס. לא ידוע על נפגעים או על נזק. אתמול נפצעו ארבעה לוחמים מפיצוץ מטען חבלה על גדר המערכת, שניים מהם במצב קשה (חדשות)
Image

צה"ל תקף מנהרה; רקטה פגעה בבית בשער הנגב

17/02 22:30

אחרי התקרית הקשה בגבול הרצועה, מטוסי קרב תקפו שישה יעדים של חמאס, בהם מנהרת טרור התקפית שבונה חמאס משכונת זיתון לשטח ישראל. אחרי התקיפה, נורתה רקטה מרצועת עזה ופגעה בבית בשער הנגב, לא היו נפגעים - אך נגרם נזק (חדשות)
Image

אחרי התקרית בגבול: רקטה פגעה בבית בשער הנגב

17/02 22:20

שעות ספורות לאחר התקרית שבה נפצעו ארבעה לוחמים, שניים קשה ושניים בינוני, נשמעו אזעקות "צבע אדום" ביישובים באזור אשכול ושער הנגב. רקטה שנורתה מעזה פגעה בבית בשער הנגב, לא היו נפגעים. חיל האוויר תקף שורת יעדים (חדשות)
Image

אחרי התקרית הקשה בגבול עזה: אזעקות "צבע אדום"

17/02 22:00

שעות ספורות לאחר התקרית שבה נפצעו ארבעה לוחמים, שניים קשה ושניים בינוני, נשמעו אזעקות "צבע אדום" ביישובים באזור אשכול ושער הנגב. חיל האוויר תקף שורת יעדים. חמאס: מטילים את האחריות על ישראל להשלכות של ההסלמה ברצועת עזה (חדשות)
Image

4 פצועים בתקרית בגבול. דיווח: צה"ל תקף בעזה

17/02 20:35

שני חיילים נפצעו קשה מפיצוץ המטען בגבול רצועת עזה ושניים נפצעו בינוני וקל בתקרית החמורה ביותר מאז צוק איתן. החיילים הגיעו לבדוק דגל חשוד על הגדר ואז הופעל המטען. הפצועים הוטסו לביה"ח סורוקה. הפלסטינים מדווחים הערב כי חיל האוויר תקף כמה יעדים, בהם מוצבי חמאס (חדשות)
Image

שני חיילים נפצעו קשה ושניים בינוני וקל בגבול עזה

17/02 18:50

החיילים נפצעו כשהגיעו לבדוק דגל חשוד על הגדר בגבול רצועת עזה - ואז הופעל מטען. הפצועים הוטסו במסוק צבאי לבית החולים סורוקה בבאר שבע. צה"ל הגיב בירי טנק לעבר עמדת תצפית בדרום הרצועה (חדשות)
Image

התקרית הקשה מאז צוק איתן: מטען על חיילים

17/02 18:35

המטען הופעל לעבר כוח צה"ל שהיה בסיור באזור עין השלושה והגיע לגדר בגלל דגל חשוד. הפיצוץ נשמע היטב באזור עוטף עזה וגם בתוך הרצועה. צה"ל הגיב בירי טנק לעבר עמדת תצפית בדרום רצועת עזה, ששייכת לג'יהאד האיסלאמי (חדשות)
Image

מטען הופעל סמוך לכוח צה"ל בגבול רצועת עזה

17/02 16:15

הפיצוץ שהיה באזור הגבול בדרום רצועת עזה נשמע היטב באזור עוטף עזה וגם בתוך הרצועה. הפלסטינים מדווחים כי צה"ל הגיב בירי טנק אל תצפית ברצועת עזה (חדשות)
Image

"מותר להגיד שהיו פושעים פולנים - וגם יהודים"

17/02 14:05

הצהרה מקוממת של ראש ממשלת פולין בכנס הביטחון הבינלאומי במינכן: כשנשאל על חוק השואה שהכעיס את ישראל השיב - "כמובן שלא יהיה פלילי לומר שהיו פושעים פולנים, שהיו פושעים יהודים, שהיו פושעים רוסים, שהיו פושעים אוקראינים – לא רק גרמנים. אי אפשר יהיה להעניש על זה" (חדשות)
Image

השילוש הגרעיני: ארה"ב נלחמת בהתעצמות רוסיה

17/02 12:15

מפציץ שטס לראשונה ב-1952, צוללות בנות כמעט 40 שנה וטילים בליסטיים שנכנסו לשירות ב-1970: בזמן שרוסיה מפתחת טורפדו חדש ומגדילה דרמטית את מאגר הנשק הגרעיני הלא-אסטרטגי, ארסנל הגרעין האמריקני מזדקן. כך מתמודדת ארה"ב מול מעצמת העל היריבה (חדשות)
Image

שבת סוערת: שיטפונות וחסימות כבישים

17/02 09:15

מאז שעות הלילה יורדים גשמים עזים מלווים בסופות רעמים ובטמפרטורות נמוכות ברוב חלקי הארץ. בעקבות כמויות המשקעים, נחסמו כבישים 90 ו-31 באזור ים המלח; בנחל צאלים חולצו כ-50 תיירים מאוטובוס שנתקע. ומה צפוי בהמשך? התחזית המלאה ומכ"ם הגשם (חדשות)
Image

מחדל הטבח בפלורידה: ראש ה-FBI נקרא להתפטר

16/02 22:55

הבולשת הפדרלית בהודאה מרעישה: "חודש לפני מסע הירי קיבלנו טיפ שניקולס קרוז השיג נשק ומתכוון לתקוף - אך הוא לא טופל לפי הנהלים". מושל פלורידה קורא לראש ה-FBI כריסטופר ריי להתפטר: "נכשלתם - אזרח טוב דיווח, ולא עשיתם כלום". ריי: "מצטערים שהוספנו צער לקורבנות" (חדשות)
Image

"רוסים התחזו לאמריקנים והפגינו בעד טראמפ"

16/02 21:10

התפתחות בחקירת ההתערבות של רוסיה בבחירות בארה"ב: התובע המיוחד מולר הגיש כתב אישום נגד 13 אזרחים רוסים שהפיצו "פייק ניוז" וניסו לפלג את המערכת הפוליטית האמריקנית כדי להביא לניצחון טראמפ. "הם התחזו לאמריקנים, רכשו שטחי פרסום בדרכי מרמה, נסעו לארה"ב לאסוף מודיעין - וארגנו הפגנות" (חדשות)
Image

נתניהו וטראמפ ייפגשו בבית הלבן ב-5 במרס

16/02 20:05

בכירים בלשכת רה"מ ובממשל אישרו כי נקבע מועד רשמי לפגישה. נתניהו נפגש במינכן עם הקנצלר האוסטרי כשברקע הכעס על ששיתף את הימין הקיצוני בקואליציה שלו: "הקנצלר ביקש שניפגש והבטיח לשנות את ההצבעה האוסטרית באו"ם" (חדשות)
Image

נסראללה: "הפלת המטוס הישראלי - הישג צבאי גדול"

16/02 17:25

מזכ"ל חיזבאללה חוגג את הפלת ה-F-16 של צה"ל בשבוע שעבר ומבטיח שלא לוותר לישראל בסכסוך על מאגרי הגז: "אנו חזקים - וכך עלינו לנהל את המו"מ. סוגיית הגבולות הימיים היא קרב ללבנון כולה. האמריקנים רוצים שחיזבאללה יישאר רחוק מישראל? שיקשיבו לדרישותינו" (חדשות)
Image

"הפצועים הסורים כבר לא מופתעים שמכניסים אותם"

16/02 14:40

חמש שנים עברו מאז שהחל הסיוע הישראלים לפצועים הסורים וגם בסוף השבוע האחרון, שבו אירעה ההסלמה בצפון, לא נעצרה כניסתם. יותר מ-4,000 נכנסו לארץ, שהם למדו לשנוא. הפרויקט הורחב וכ-100 ילדים סורים חירשים יקבלו מכשירי שמיעה בבי"ח בצפת (חדשות)
Image

רימה וגנב: כתב אישום נגד ראש העיר כפר סבא

16/02 13:00

פרקליט המדינה דחה את טענותיו של יהודה בן חמו בשימוע וכעת הוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות מרמה, גניבה וגם הטרדת עד. בין היתר הוא מואשם כי השתמש לצרכיו האישיים בתווי קנייה שהיו מיועדים לנזקקים בעיר. הפרקליטות מבקשת לא לאפשר לו להמשיך לשמש כראש העיר (חדשות)
Image

"באנו להציל את החיים שלנו". סיפורי המגורשים

16/02 10:45

חודש חלף מאז מכתבי הגירוש הראשונים שנשלחו למבקשי המקלט בהוראת הממשלה. גבריאווט בן ה-27 מספר: "אם אחזור לאריתריאה - חיי בסכנה", יונס בן ה-29: "אם אני הולך לרואנדה אני גמור". תנועת "עוצרים את הגירוש": "הממשלה שולחת אותם לפרק חדש של זוועות" (חדשות)
Image

עם מבט לאיראן וחמאס: רא"ל איזנקוט סוגר 3 שנים

16/02 08:15

המענה למנהרות החודרות מעזה כמעט הושלם; משלוחי נשק לסוריה, לבנון ועזה מסוכלים למרות מאמצי איראן; כוח האדם בקבע ובמילואים הוקטן והביא לחיסכון של מיליונים והדרג המדיני משתף פעולה באופן כמעט מוחלט. וגם התנהגות נבונה בביקורת נגד שירות נשים (חדשות)
Image

היועמ"ש: "לא תהיה בעיה מקצועית להגיש אישום"

15/02 22:50

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט העניק גיבוי מלא למשטרה, הדף את הטענות על שיקולים זרים, הצביע על ניסיונות לפלג בין גורמי אכיפת החוק והבטיח כי לא יהיו עיכובים בהליך. על שאלת הנבצרות במקרה של אישום, אמר: "זו שאלה משפטית לא פשוטה". הנאום המלא והתשובות שסיפק (חדשות)
Image

היועמ"ש: "לא היו שיקולים זרים, לא יהיו עיכובים"

15/02 22:25

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט העניק גיבוי מלא למשטרה, הדף את הטענות על עימותים והבהיר שלא תהיה בעיה מקצועית להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה. על שאלת הנבצרות במקרה של כתב אישום, אמר: "זו שאלה משפטית לא פשוטה". הנאום המלא והתשובות שסיפק (חדשות)
Image

מנדלבליט: "ניסיונות לפלג בין היועמ"ש למשטרה"

15/02 20:25

היועמ"ש התייחס לראשונה לפרסום המלצות המשטרה להעמיד לדין את רה"מ בגין שוחד בתיקים 1000 ו-2000: "אני דוחה בכל תוקף טענות שנשמעו כאילו מי פעל מתוך שיקולים זרים". נתניהו: "נפעמים מהתמיכה, האהדה והחום שאזרחים כה רבים בישראל מגלים כלפינו. האמת סופה לנצח" (חדשות)
Image

מנדלבליט: "ניסיונות לפלג בין גופי אכיפת החוק"

15/02 20:20

היועץ המשפטי לממשלה נושא דברים לראשונה מאז פרסום המלצת המשטרה להעמיד לדין את נתניהו בגין שוחד בתיקים 1000 ו-2000. נתניהו אמר הערב: "רעייתי ואני נפעמים מהתמיכה, האהדה והחום שאזרחים כה רבים בישראל מגלים כלפינו. אני אמשיך לשרת אותם. האמת סופה לנצח". שידור חי (חדשות)
Image

מנדלבליט: "ניסיונות לפלג בין המשטרה ליועמ"ש"

15/02 20:15

היועץ המשפטי לממשלה נושא דברים לראשונה מאז פרסום המלצת המשטרה להעמיד לדין את נתניהו בגין שוחד בתיקים 1000 ו-2000. נתניהו אמר הערב: "רעייתי ואני נפעמים מהתמיכה, האהדה והחום שאזרחים כה רבים בישראל מגלים כלפינו. אני אמשיך לשרת אותם. האמת סופה לנצח". שידור חי (חדשות)
Image

חי: היועמ"ש מדבר על ההמלצות בתיקי נתניהו

15/02 20:10

אביחי מנדלבליט נושא דברים לראשונה מאז פרסום המלצת המשטרה להעמיד לדין את נתניהו בגין שוחד בתיקים 1000 ו-2000. נתניהו אמר הערב: "רעייתי ואני נפעמים מהתמיכה, האהדה והחום שאזרחים כה רבים בישראל מגלים כלפינו. אני אמשיך לשרת אותם. האמת סופה לנצח". שידור חי (חדשות)
Image

חי: היועמ"ש ידבר על ההמלצות בתיקי נתניהו

15/02 20:05

אביחי מנדלבליט יישא דברים לראשונה מאז פרסום המלצת המשטרה להעמיד לדין את נתניהו בגין שוחד בתיקים 1000 ו-2000. נתניהו אמר הערב: "רעייתי ואני נפעמים מהתמיכה, האהדה והחום שאזרחים כה רבים בישראל מגלים כלפינו. אני אמשיך לשרת אותם. האמת סופה לנצח". שידור חי (חדשות)
Image

היועמ"ש מדבר לראשונה על ההמלצות בתיקי נתניהו

15/02 19:45

שידור חי: אביחי מנדלבליט נושא דברים לראשונה מאז פרסום המלצת המשטרה להעמיד לדין את נתניהו בגין שוחד בתיקים 1000 ו-2000. מוקדם יותר הבהיר משרד המשפטים כי "הפרסום היה באישור, כנדרש וכמקובל" (חדשות)
Image

טראמפ אחרי הטבח: "אטפל בסוגיית בריאות הנפש"

15/02 19:00

נשיא ארה"ב נאם יממה אחרי הטבח בתיכון בפלורידה, שאותו ביצע צעיר שלפי הדיווחים היה מעורער בנפשו. טראמפ אמר שהטבח היה אירוע של "שנאה ורוע", ושבכוונתו להפוך את בתי הספר לבטוחים יותר: "חייבים להתאחד". המילה "נשק" לא נאמרה בנאומו (חדשות)
Image

טראמפ נאם אחרי הטבח: "אנחנו משפחה אחת"

15/02 18:50

נשיא ארה"ב נשא נאום בפני האומה האמריקנית, יום אחרי הטבח בתיכון בפלורידה, בו רצח תלמיד 17 תלמידים ומורים. טראמפ אמר כי מסע הירי היה אירוע של "שנאה ורוע", והכריז כי בכוונתו להפוך את בתי הספר לבטוחים יותר. מוקדם יותר אמר על הרוצח: "היו הרבה סימנים, חובה לדווח" (חדשות)
Image

טראמפ אחרי הטבח: "מעשה של רוע ושנאה"

15/02 18:40

יום אחרי הטבח בתיכון בפלורידה, במהלכו רצח תלמיד 17 תלמידים ומורים, נשא נשיא ארה"ב נאום בפני האומה. "מסע הירי היה אירוע של אלימות נוראה, שנאה ורוע", קרא טראמפ, "עלינו להתאחד" (חדשות)
Image

שידור חי: טראמפ נואם לאומה על הטבח בפלורידה

15/02 18:30

יום אחרי הטבח בתיכון בפלורידה, נשיא ארה"ב נושא דברים בפני האומה האמריקנית. מוקדם יותר אמר טראמפ על ניקולס קרוז, שרצח 17 תלמידים ומורים: "היו כל כך הרבה סימנים, חייבים לדווח על מקרים כאלו" (חדשות)
Image

"אליסה היא החיים שלי, מדו לא עונה": קורבנות הטבח

15/02 15:15

אחת ההרוגות בפלורידה היא יהודייה, ג'יימי גוטנברג. הוריה פרד וג'ניפר גוטנברג פנו לעזרה ברשתות החברתיות לאחר שלא הצליחו להשיג מידע על בתם. גוטנברג כתב בפייסבוק כי בנו ג'סי הצליח להימלט אך הוסיף: "אנחנו לא משיגים את ג'יימי". לאחר מכן התברר גודל האסון - ג'יימי נרצחה (חדשות)
Image

80 מ' מתחת לאדמה: תחנת הרכבת החדשה בירושלים

15/02 12:15

מתל אביב לירושלים ב-28 דקות: הבוקר נחנך טרמינל נוסעים חדש ברכבת מרכז בת"א ובערב פסח ייפתח רשמית הקו המהיר לבירה שיכלול את המנהרה הארוכה בישראל. הצטרפו לסיור בתחנת האומה החדשה (חדשות)
Image

התבצרו בכיתה: "אבא, שומעים אותו יורה וצורח"

15/02 09:50

"סגרנו את הדלתות והיינו בשקט כדי שלא יראה אותנו", סיפרה רוני, ישראלית בת 14, על הטבח בתיכון. אביה מיכה כתב לה: "אל תפתחי את הדלת". ל-ynet אמר: "כשיצאו הם דילגו מעל הגופות". בין ההרוגים: ארבעה תלמידים יהודים (חדשות)
Image

17 הרוגים בירי בתיכון בפלורידה

15/02 01:55

עשרות פצועים באירוע ירי קשה בעיר פארקלנד. היורה, תלמיד לשעבר בבית הספר, נעצר. אחד התלמידים: "חשבנו שמדובר בתרגיל כיבוי אש". אביה של אחת התלמידות סיפר: "היא הייתה בתוך ארון עם חברות שלה ופחדה. אמרתי לה לא לצלצל אליי כדי שלא ישמעו את קולה" (חדשות)
Image

לפחות 17 הרוגים בירי בתיכון בפלורידה

15/02 01:40

עשרות פצועים באירוע ירי קשה בעיר פארקלנד. היורה, תלמיד לשעבר בבית הספר, נעצר. אחד התלמידים: "חשבנו שמדובר בתרגיל כיבוי אש". אביה של אחת התלמידות סיפר: "היא הייתה בתוך ארון עם חברות שלה ופחדה. אמרתי לה לא לצלצל אליי כדי שלא ישמעו את קולה" (חדשות)
Image

נתניהו והמשטרה: שנה של חקירות ומתקפות הדדיות

14/02 23:35

15 חודשים חלפו מאז חקירתו הראשונה של ראש הממשלה בתיקים 1000 ו-2000 ועד פרסום קביעת המשטרה כי נמצאה תשתית ראייתית להעמידו לדין בגין שוחד. בתווך התנהלה סערה שכללה ביקורת חריפה מצד נתניהו על המשטרה והעומד בראשה. אלשיך לא נותר חייב. וגם היה את חוק ההמלצות (חדשות)
Image

כך "הרדימו" את מילצ'ן בשביל חיזוק ההמלצות

14/02 21:45

המיליארדר הישראלי זומן בתחילה לעדות פתוחה ורמזו לו שאין לו מה לדאוג. לאחר מכן התלבטו בלהב 433 אם להמליץ על כתב אישום גם נגד מילצ'ן. גיוסו של ראש הסגל לשעבר של נתניהו ארי הרו כעד מדינה היטה את הכף והוביל את החוקרים ללונדון, שם השאירו אמרו לו: חקירה באזהרה זה דבר מקובל (חדשות)
Image

ארדן ליועמ"ש: לחקור המעקב אחר חוקרי נתניהו

14/02 19:35

אחרי שקרא במליאת הכנסת לא להשאיר ב"חלל האוויר" את הטענות של המפכ"ל אלשיך כי חוקרים פרטיים ביצעו מעקבים אחר מי שחקר את תיקי נתניהו, פנה השר לביטחון פנים במכתב רשמי ליועץ מנדלבליט. במכתב ציין כי אלשיך לא היה יכול לפרט בעניין: "אי-בדיקה עלולה לפגוע משמעותית באמון הציבור" (חדשות)
Image

המפכ"ל יגיע לכנסת להתעמת עם הטענות נגדו

14/02 16:35

יו"ר ועדת הפנים יואב קיש יכנס דיון ביום ראשון בנוגע להתבטאויות המפכ"ל רוני אלשיך בתוכנית 'עובדה', תעלה לדיון גם התלונה שעורך דין פרטי הגיש נגד המפכ"ל. לפי התלונה, אלשיך הדליף לכאורה לאילנה דיין כי ראש הממשלה ימסור עדות בפרשת הצוללות (חדשות)
Image

לפיד נגד נתניהו ומקורביו: "ככה מדברים עבריינים"

14/02 15:15

יו"ר יש עתיד משיב אש בעקבות המתקפות עליו מצד ראש הממשלה ובכירי הליכוד. הוא אומר כי שמע מראש הממשלה, מיו"ר הקואליציה ומשרים "שיש אפשרות לא להגיד את האמת למשטרה. הלכתי ועניתי על כל מה ששאלו אותי". הוא הוסיף: "אי אפשר לאיים עלינו" (חדשות)
Image

ארדן: מגבה את המשטרה, לבדוק את דברי המפכ"ל

14/02 13:50

השר לביטחון הפנים השיב במליאת הכנסת להצעה לסדר בעניין דברי מפכ"ל המשטרה על כך שעקבו אחר חוקרים שהיו מעורבים בפרשת נתניהו. קודם לכן היו חילופי דברים קשים שבמהלכם תקפה סגנית השר ציפי חוטובלי את יאיר לפיד: "המשטרה עושה שימוש ציני באדם שרוצה להחליף את ראש הממשלה" (חדשות)
Image

"קבלת מתנות בהיקף כזה לא עומדת בציפייה מרה"מ"

14/02 11:40

בהתייחסות ראשונה להמלצות המשטרה, מתח שר החינוך בנט ביקורת על נתניהו: "לצערי, קבלת מתנות בהיקף כה רחב אינה עומדת בציפייה של אזרחי ישראל". עם זאת הבהיר כי לראש הממשלה עומדת חזקת החפות ויש לחכות ליועמ"ש: "לגבי הפן הערכי, יחליט הציבור ביום הבוחר" (חדשות)
Image

"המלצות המשטרה - מסמך מחורר כמו גבינה שוויצרית"

14/02 11:05

למחרת המלצת המשטרה, נושא רה"מ דברים בוועידת מרכז השלטון המקומי וקק"ל: "אחרי שקראתי את דו"ח ההמלצות, אני יכול להגיד שזה מסמך מוטה, קיצוני". לדברי נתניהו, לפיד לא הדיר עצמו מטיפול בענייני מילצ'ן למרות החברות איתו: "אני מקבל המלצות ולפיד מחיאות כפיים" (חדשות)
Image

"המלצות המשטרה - מסמך מחורר, לא נלך לבחירות"

14/02 11:00

למחרת המלצת המשטרה, נושא רה"מ דברים בוועידת מרכז השלטון המקומי וקק"ל: "אחרי שקראתי את דו"ח ההמלצות, אני יכול להגיד שזה מסמך מוטה, קיצוני". לדברי נתניהו, לפיד לא הדיר עצמו מטיפול בענייני מילצ'ן למרות החברות איתו: "אני מקבל המלצות ולפיד מחיאות כפיים" (חדשות)
Image

"ההמלצות זה מסמך מחורר כמו גבינה שווייצרית"

14/02 10:55

למחרת המלצת המשטרה להעמידו לדין בתיקים 1000 ו-2000, ראש הממשלה נושא דברים בוועידת מרכז השלטון המקומי וקק"ל: " הקואליציה יציבה, אין לאף אחד תוכניות לבחירות . אחרי שקראתי את דו"ח ההמלצות, אני יכול להגיד שזה מסמך מוטה, קיצוני ולא מחזיק מים" (חדשות)
Image

חי: נתניהו מופיע בוועידה בבוקר שאחרי ההמלצות

14/02 10:50

למחרת המלצת המשטרה להעמידו לדין בתיקים 1000 ו-2000, ראש הממשלה נושא דברים בוועידת מרכז השלטון המקומי וקק"ל. עוד משתתפים בכנס: השרים בנט, ליברמן, שקד ודרעי, ויו"ר האופוזיציה הרצוג (חדשות)